Визначення категорії приміщень по вибухопожежній і пожежній небезпеці.

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Кафедра охорони праці

Інформація про роботу

Рік:
2005
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Основи охорони праці
Група:
КІ-З

Частина тексту файла

Міністерство освіти і науки України Національний університет „Львівська політехніка” Кафедра Охорони Праці Звіт з лабораторної роботи №31 на тему: „Визначення категорії приміщень по вибухопожежній і пожежній небезпеці”. Підготував: ст. гр. КІ-3 Львів 2005 Тема: Визначення категорії приміщення по вибухопожежній і пожежній небезпеці. Мета: Експериментально визначити температуру спалаху і займання. Встановити категорії приміщень по вибухо- і пожежонебезпеці. Короткі теоретичні відомості: Температурою спалаху називається найнижча температура горючої речовини, при якiй над її поверхнею утворюються пари, якi здатнi спалахнути у повiтрi вiд джерела запалювання, але швидкiсть утворення парiв недостатня для подальшого горiння. На температуру спалаху також має вплив атмосферний тиск i вологiсть повітря. Чим вище атмосферний тиск, тим вище і температура спалаху. Гольде i Ломан встановили, що зміна тиску на кожний 1 мм.рт.ст. Викликає змiну температури спалаху на 0,033...0,036 °С. Приймаючи середньоарифметичне значения, яке дорівнює 0,0345 °С й на зміну тиску на 1 мм.рт.ст., обчислюсмо температуру спалаху Т при 760 мм.рт.ст. Т= t + 0,0345(760-P ) де Р - барометричний тиск при визначеннi температури йалаху, мм.рт.ст; t - спостережена температура спалаху при тиску Р, °С. Пiдвищена вологiсть збiльшує температуру спалаху, так як при цьому пароповiтрянiй сумiшi парцiальний тиск кисню буде зменшуватися за рахунок присутностi водяних парiв. Температурою займання називається температура горючої речовини, при якiй вона видiляє пари з такою швидкiстю, що пiсля займання їх вiд джерела запалювання виникає стiйке горiння. Опис приладів, що використовуються Температура спалаху рідин залежить не тільки від їх фізикохімічних властивостей і параметрів атмосферного повітря, але в значній мірі і від методики визначення і конструкції приладу. Для визначення температури спалаху застосовують прилади відкритого і закритого типу.  EMBED Photoshop.Image.6 \s 
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини